Landschapsarchitectuur NLnieuwsvacatureWEST 8 ZOEKT LANDSCHAPSARCHITECT / ARCHITECT

WEST 8 ZOEKT LANDSCHAPSARCHITECT / ARCHITECT

West 8 is een internationaal toonaangevend ontwerpbureau op het gebied van stedenbouw, landschapsarchitectuur en infrastructuur. Op onze hoofdvestiging in Rotterdam werken ruim 60 ontwerpers van verschillende nationaliteiten aan projecten over de hele wereld. Daarnaast hebben we twee nevenvestigingen in Brussel en Noord Amerika. Ons team ontwerpt parken, tuinen, landschappen, stedelijke gebieden, woonwijken, openbare ruimtes en waterfronten. We werken ook aan studies, concepten en visies die te maken hebben met klimaatverandering, waterbeheersing en verstedelijking.

West 8 is op zoek naar een:  Landschapsarchitect / Architect om mee te werken aan diverse inspirerende en uitdagende projecten in Nederland, België, en de rest van de wereld. Als Landschapsarchitect/ Architect, ondersteun je het ontwerpteam gedurende het volledige ontwerpproces.

Onze ideale kandidaat heeft/is:

  • Enthousiast om in een dynamisch te werken dat grenzen wil verleggen.
  • Kritisch in zijn of haar werk- en ontwerphouding; werkt ondernemend en doelgericht.
  • Leergierig; wil zijn of haar kennis voortdurend verbeteren.
  • In staat om ruimtelijke ideeën vlot te communiceren door middel van technische tekeningen, schetsen, maquettes en 3D-modellen.
  • Ervaring met het werken met landschap- en stedenbouwkundige voorschriften in Nederland of België.
  • Ervaring met alle fasen van het ontwerpproces, inclusief technische detaillering en constructietekeningen. Eventueel ervaring met uitvoering.
  • Onderhouden van een professionele attitude in relatie tot de opdrachtgever.

Functie-eisen:

  • Een diploma tot architect of ingenieur-architect.
  • Je kan vlot werken met grafische software: AutoCad, Adobe CC, 3D (bij voorkeur Rhinoceros, 3DSmax) is een pré.
  • Goede communicatieve vaardigheden in het Nederlands en Engels.

Wat wij aanbieden:

West 8 biedt jou een voltijdse positie, met de mogelijkheid om te groeien in een stimulerende omgeving. Je kan rekenen op enthousiaste collega’s uit alle hoeken van de wereld. Je krijgt de kans om bij te dragen aan een breed scala aan betekenisvolle projecten, en daarbij te groeien in jouw vakgebied.  Je kan onmiddellijk starten.

Stuur voor 8 april je cv, motivatiebrief en portfolio naar: jobs@west8.com
Zet hierbij graag ‘Landscape/ Architect Vacature’ in het onderwerpveld van je e-mail.

Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures wordt niet op prijs gesteld.