Landschapsarchitectuur NLnieuwsvacatureUniversitair docent (tenure track) Landschapsarchitectuur

Universitair docent (tenure track) Landschapsarchitectuur

In 2020 viert de faculteit Bouwkunde van de TU Delft de eerste 10 jaar van de volledige Master Track of Landscape Architecture. Deze relatief jonge academische tak is volop in ontwikkeling en trekt momenteel studenten van over de hele wereld. De sectie Landschapsarchitectuur is verantwoordelijk voor de inhoud en organisatie van het masterprogramma en houdt zich bezig met BSC-educatie voor verschillende onderzoeksprojecten en twee onderzoeksbeurzen. Om voorbereid te zijn op verdere groei is het tijd om onze groep uit te breiden en te versterken.

De ideale kandidaat heeft in de loop der jaren een specifiek, herkenbaar profiel ontwikkeld. Hij of zij heeft het vermogen om landschapsarchitectuurtheorie, praktijk, argumentatie en inspiratie over te dragen aan studenten in verschillende BSc- en MSc-cursussen van zowel een LA-disciplinaire als een multi- of cross-disciplinaire aard. Hij of zij is in staat om nieuwe ideeën over didactiek en educatieve hulpmiddelen voor landschapsarchitectuur te introduceren en toe te passen en is bereid bij te dragen aan de uitbreiding van lesmateriaal.

Hij of zij is bereid om samen te werken aan andere onderzoeksactiviteiten en heeft meer dan voldoende schrijfvaardigheden om deel te nemen aan de productie van academische papers en andere soorten publicaties. Bovendien heeft de kandidaat een uitdagende, landschapsarchitectuur gerelateerde hypothese of voorstel ontwikkeld die verduidelijking, documentatie en uitwerking behoeft in het kader van de onderzoeksactiviteiten in de sectie Landschapsarchitectuur. https://www.academictransfer.com/en/287533/assistant-professor-tenure-track-landscape-architecture/